#1 2014-08-25 08:30:44

xolox

Lider

Zarejestrowany: 2014-08-19
Posty: 20
Punktów :   

Podanie O U.S.Army

Nick założyciela:Xolox


Wiek:12

Nazwa frakcji:U.S.Army

Plan na frakcję (minimum 5 zdań):Witam dzisiaj bym chciał powołać na serwer nową armie U.S.Army.Sama nazwa mówi z jakiego kraju ta armia.Dobra plan jest taki jest na serwerze U.S.A.F |Amerykańskie siły Powietrzne| a wiec ja się z Loganem umówiłem że on ma amerykańskie siły powietrzne a ja złoże podane o amerykańskie siły lądowe.Nasza armia będzie  miała takie bronie :

Karabiny maszynowe; m-4
Karabiny snajperskie; snajperka
Karabiny dodatkowe; uzi , mp5
Pistolety; dead agle

Frakcja będzie nosić  skiny które są na serwerze np general schapend z call of duty mw 2  cpt price z mw 2 i mw 1 i mw 3 i inne.Jak mówiłem frakcja  U.S.Army będzie miała sojusz z U.S.A.F |Amerykańskie siły Powietrzne|.Pojazdy podam w zakładce mody jak poszukam i tak w tedy kiedy jeszcze nie będzie pojazdów U.S.Army możemy używać pojazdów PL .Nie mam członków  ale otworze rekrutacje  będę zbierał tylko dobrych członków z serwera bo innych 10 9 8 latków nie biorę .

Dlaczego ta frakcja (minimum 3 zdania):Bo U.S.Army to najbardziej znane wojsko na świecie .Mają swoje siły powietrzne i lądowe a nawet pływające.Są najbardziej wyposażonym wojskiem  na świecie  jest na miejscu 1 a Rosja na miejscu 2 .Wybrałem tą frakcje temu bo ma najwięcej podmianek i najczęściej się o niej mówi.Jako gen tej frakcji mam obowiązek treningować i robić  misje oraz pomagać innym frakcjom oprócz Ru .Oczywiście będę przyjmował pakty pokojowe i tp nawet wojenne i o tręansporcie.Lubie tą frakcje bo jest poprostu fajna a więc bardzo dużo się rozpisałem i licze na pozytywne rozpatrzenie potania
Baza frakcji:Ta baza wojska w sf koło lotniskowca


Pozdrawiam Xolox

Offline

 

#2 2014-08-25 08:47:53

 Black

Administrator

Zarejestrowany: 2014-08-09
Posty: 80
Punktów :   

Re: Podanie O U.S.Army

Dobra. To będzie chyba ostatnia frakcja. Więc podanie rozpatrzone POZYTYWNIE


http://i59.tinypic.com/311xf6h.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czytamybiblie.pun.pl www.back2black.pun.pl www.counter-strike16.pun.pl www.ssparta.pun.pl www.lingwistyka.pun.pl